Yedek Parça |

Yedek Parça

Yedek Parça

Yedek Parça

SATIŞ SONRASI YEDEK PARÇA

Aracınızı alındığından itibaren sizinle birlikteyiz. AKSAN TREYLER olarak  Satış Sonrası Hizmetler ve orjinal yedek parça kullanmak aracınızın yük altında ve en zorlu yol koşullarında kendinden emin ilerlemesini sağlar.

AKSAN TREYLER  en yaygın servis ağına sahip treyler markası TIRSAN araçlarına verdiği 2 yıl garantiyi servisimiz bakım ve onarım hizmetleriyle destekliyor. Bünyemizde bulunan uzman eğitimleri ve bilgi birikimiyle donatılan teknisyenler, orijinal yedek parça desteği ile aracınızın yola sağlam basmasını sağlar, yükünüzü hafifletir.

 Treyleriniz 2 yıllık garanti kapsamına AKSAN TREYLER Satış Sonrası Hizmetler ve hızlı, kolay tedarik edilebilir yedek parça desteği ile yollarda emin adımlarla ilerlemenizi sağlar; AKSAN TREYLER  hep yanınızda.

TIRSAN marka dışında  diğer marka ağır ticari araç ve treylerlere de satış sonrası servis, bakım,yedek parça ve hasar onarım hizmetleri sizlere sunar

Üstelik isterseniz yedek parçayı anlaşmalı banka kartları ile 3-6-9 taksit online albilirsiniz.Bunun için yapmanız gereken aracın şase numarası ve parçanın adını vermeniz yeterli